VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Slavnostní zahájení školního roku

Prázdniny opět rychle utekly, a tak se v pondělí 2. září 2024 uskutečnilo slavnostní zahájení školního roku 2024/2025. První školní den byl obzvlášť významný pro prvňáčky, jejichž tváře vyzařovaly radost a očekávání, co je ve „velké“ škole čeká.

Naši noví žáci, včetně dětí přípravné třídy a prvňáčků, byli přivítáni ředitelkou školy Mgr. Lucií Košťálovou a místostarostkou města Mgr. Lenkou Dražilovou, MBA. Nechyběly také třídní učitelka přípravné třídy Bc. Denisa Dokoupilová a třídní učitelky prvních tříd Mgr. Renata Němcová, Mgr. Helena Lusalová a Mgr. Alena Pernicová.

Přejeme našim nejmladším, žákům nultého ročníku a prvňáčkům, aby vzpomínky na první třídu ZŠ Salmova patřily mezi ty nejkrásnější. A všem ostatním žákům přejeme úspěšný a radostný školní rok!