Děkujeme firmě ALUPO s.r.o. Blansko za poskytnutí účelově neurčeného peněžitého daru ve výši 10.000 Kč.
Výše uvedené finanční prostředky byly použity k nákupu hraček a vybavení pro děti v mateřské škole v Dolní Lhotě.
Velmi si vážíme rozhodnutí finančně podpořit činnost mateřské školy v Dolní Lhotě a firmě Alupo, která letos slaví 20. výročí své existence, přejeme do dalších let hodně úspěchů.

Děkujeme firmě Keramservis s.r.o. Dolní Lhota za poskytnutí účelově neurčeného peněžitého daru ve výši 6.000 Kč.
Z uvedených finančních prostředků byly zakoupeny hračky pro děti v mateřské škole v Dolní Lhotě.
Velmi si vážíme rozhodnutí podpořit činnost mateřské školy v Dolní Lhotě a firmě Keramservis přejeme mnoho spokojených zákazníků.

Děkujeme firmě MK Fruit s.r.o. Olomouc za poskytnutí věcného daru v hodnotě 17.993 Kč ve formě učebních pomůcek pro žáky 1. ročníků a přípravné třídy naší základní školy.
Pomůcky posloužily našim novým žákům na kmenovém pracovišti Salmova 17 i na pobočce v Dolní Lhotě. Do Olomouce posíláme poděkování od žáků, rodičů i učitelů.

Společnost SOS electronic s.r.o. zabývající se distribucí elektronických součástek pro průmyslovou výrobu darovala ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 celkem 10 ks bezkontaktních digitálních teploměrů. Dar škole osobně předala zástupkyně společnosti paní Jana Krátká.

Bezkontaktní digitální teploměry, sloužící k rychlému a zároveň hygienickému měření tělesné teploty, se postupně stávají nezbytnou součástí provozu veškerých zařízení s větší koncentrací osob. Uvedený sponzorský dar škole usnadňuje rychlou dostupnost těchto zařízení na všech pracovištích, a pomáhá tak rozšiřovat řadu preventivních opatření souvisejících se zdravotní ochranou dětí i učitelů.

Firmě SOS electronic s.r.o. děkujeme. Společně si pak přejeme, aby se epidemická situace brzy zlepšila a nejen do školství a průmyslu se vrátil zpět běžný život bez omezujících opatření.