VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Pohybová výzva „Rozhýbej to ve škole“

Od 16. do 27. září 2024 se naše škola zapojí do výzvy „Rozhýbej to ve škole“, která podporuje pohyb a zdraví.

Cílem je splnit každý den alespoň jednu z deseti vybraných aktivit, a poté ji zapsat do hrací karty. Hrací kartu po skončení výzvy třída odešle na kampane@szu.cz  Tři třídy z každé kategorie (1. stupeň ZŠ a 2. stupeň ZŠ/ víceletá gymnázia) získají vědomostní hru a balíček odměn. Výsledky budou vyhlášeny 2. října 2024.

Seznam aktivit zahrnuje například společnou rozcvičku, skákání přes švihadlo, před první hodinou udělat 20 dřepů nebo třeba vydržet v planku minimálně 30 vteřin.

Zapojte se a rozhýbejte svou třídu!