VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Pomoc lidem postiženým povodněmi

Vážení rodiče, vážení žáci, milí kolegové,

ráda bych vás touto cestou oslovila s prosbou o pomoc pro lidi postižené záplavami.

Zítra, 19. září, vyrazí z Blanska auto směřující přímo do Krnova, kde budou dobrovolníci pomáhat s likvidací následků povodní.

Chtěla bych vás požádat, zda byste doma nenašli starší gumáky, které již nevyužijete (velikost 36 a výše), velmi by pomohly při vyklízení zaplavených prostor. Stejně tak bychom uvítali jakékoli trvanlivé potraviny či dětskou výživu, které byste mohli věnovat.

Pokud byste chtěli přispět, věci můžete donést ráno k bytu paní školnice, do cca 10 hodin dopoledne. My potom vše naložíme a následně vyrazíme do Krnova.

Vaše pomoc by byla nesmírně cenná a společně můžeme přispět k tomu, aby se lidé v postižených oblastech mohli co nejdříve vrátit k normálnímu životu.

Děkuji vám za jakoukoli podporu a ochotu pomoci.

S úctou,

Mgr. Lucie Košťálová, ředitelka školy