VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Tradiční vánoční charitativní jarmark

I v letošním školním roce proběhl vánoční jarmark 21. 11. 2023 v den rodičovských schůzek. Žáci 1. a 2. stupně s pomocí učitelů vyrobili krásné sváteční dekorace.

Ve vestibulu školy byly k vidění a k prodeji připraveny adventní věnce, svícny, andílci, keramické ozdoby, látkové dekorace, baňky, přáníčka a mnoho dalších krásných výrobků.

Společným úsilím vedeme žáky k pomoci dětem s handicapem a vztahu k lidem s tělesným a mentálním postižením.

Poděkování patří všem, kteří se nemalou měrou podíleli na tvorbě i organizaci prodeje. Zejména děvčatům z 2. stupně, které se ochotně ujaly prodeje - Viktorie Alexová, Barbora Jakšová, Antonie Odehnalová, Natálie Přikrylová, Nikola Vítková, Evelína Odehnalová, Diana Pehrová, Kamila Dyčková a Kristýna Dvořáková.

Také děkujeme rodičům a široké veřejnosti za finanční podporu této zdařilé akce.

Peněžní dar bude předán žákům ZŠ Speciální v Blansku.

Lada Přikrylová a Helena Lusalová