VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Výstražná stávka

Vážení rodiče,

obracím se na Vás s informací týkající se celostátní výstražné stávky škol vyhlášené na pondělí 27. listopadu 2023. Zaměstnanci ZŠ a MŠ Blansko, Salmova 17 se do stávky zapojí v počtu přesahujícím 90 % všech pracovníků. Z výše uvedeného důvodu nejsme schopni zajistit provoz, a v pondělí 27. listopadu bude škola uzavřena, včetně jídelny a školní družiny. Stejně tak bude uzavřena i mateřská škola v Dolní Lhotě.

Výjimkou je malotřídní pobočka základní školy v Dolní Lhotě, která stávku podporuje, ale připojí se symbolickou formou a výuku zajistí.

Pokud by došlo k nějaké změně v rámci jednání zástupců odborů a MŠMT a stávka by byla odvolána, dali bychom Vám vědět obratem prostřednictvím systému EduPage.

Omlouvám se jménem školy za způsobené komplikace. Děkuji za pochopení.

Mgr. Josef Škvařil, ředitel školy