VideoPrůvodce Salmovkou

Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Přípravná třída na návštěvě knihovny

Ve čtvrtek 5. 10. jsme se s přípravnou třídou vydali na první návštěvu Městské knihovny v Blansku. Paní knihovnice si pro děti připravila poutavé čtení o Vikingu Tappim a hry, které celou třídu velmi bavily. Součástí byla i návštěva výpůjčního oddělení, kde si mohli žáci prohlédnout různé knížky. Jelikož bylo ten den krásné podzimní počasí, posvačili jsme venku na sluníčku a čerstvém vzduchu.
Ve třídě jsme si ještě o knihovně povídali a většina dětí se těšila, jak knihovnu navštíví se svými rodiči. Děkujeme paní knihovnici Alici a těšíme se v prosinci na další návštěvu.