VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Přípravná třída a prvnáčci na výletě

Ve čtvrtek 13. června se společně vydaly tři třídy, Přípravná třída, 1. A a 1. B, na pěší výlet na Obůrku. Počasí nám přálo. Děti byly natěšené na svůj první školní výlet. Všichni zvládli bez problémů náročné stoupání. Po cestě jsme si zpívali, vykládali a hráli hry.

A nemohli jsme se dočkat odměny, která na nás po náročném výkonu čekala. Bylo to opékání párků! A jak po výšlapu přišly vhod! Olizovali jsme se až za ušima. Velká legrace bylo opékání bonbónů marshmallow, které byly snad všude.

Výlet byl skvělý. Děti unavené, ale spokojené. Těšíme se na další dobrodružství.

Paní učitelky a žáci z PT, 1. A a 1. B