VideoPrůvodce Salmovkou

Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Hrdá škola

V letošním roce se naše škola zapojila do projetu Hrdá škola. Do projektu jsou zapsané školy po celém Česku a Slovensku. Cílem je oživit studentský život na školách. Za tímto účelem jsou po celý rok vypsány různé tematické dny. Již 17. října nás čeká první výzva, Suit up Day. Co je cílem? Oživit prostory školy elegancí a stylem. Příští úterý tedy místo obvyklých triček, mikin, riflí či tepláků oblékněte košili, kravatu, kalhoty, sako, sukni či šaty. Těšíme se na neobvyklé outfity. Účast na akci je zcela dobrovolná, ale více než vítaná!

Více se o projektu dozvíte zde: Projekt Hrdá škola - Schools United: Sbližujeme lidi na školách

Přehled akcí