VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Naši cyklisté soutěžili v kraji

Úspěšné družstvo našich cyklistů, ve složení Alexandr Sedlák, Tomáš Odehnal, Antonie Odehnalová a Evelína Odehnalová, jeli reprezentovat naši školu do Břeclavi, kde se konalo krajské kolo dopravní soutěže mladých cyklistů. Dobře obstáli ve velké konkurenci, i když na medaili nedosáhli. V duchu hesla není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, byli rádi, že mohli získat cenné zkušenosti, které určitě využijí v příštím ročníku této soutěže. Radovat se mohli ze 6. místa i ze získaných odměn a určitě stálo za to i poznání alespoň části krásného města Břeclav.

Za vzornou reprezentaci školy jim patří velký dík! Hodně štěstí v příštím roce.

A výzva pro všechny, kdo by měli zájem a odhodlání učit se něco nového: V příštím školním roce se přidejte! Zapište se do dopravního kroužku!

Renata Němcová