VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Den bez batohů na Salmovce

V úterý 21.11. 2023 na naší škole proběhla již druhá akce v rámci projektu Hrdá škola od Schools United. Tentokrát to byl Den bez batohů.

Kreativita žáků byla skutečně bezbřehá. Na chodbách se vozily nejen cestovní kufry, ale také dětské kočárky či tatrovka. V rukách žáci nosili vše možné, například krabice všeho druhu, ale také šuplíky ze svých psacích stolů, přepravky na různá zvířata či piknikový koš. Dokonce se předčasně objevil i Santa se svým pytlem, bohužel místo dárků v něm bylo tentokrát jen učení. Tohle vše i mnoho dalšího si můžete prohlédnout v naší fotogalerii. Těšíme se na další akci!