VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Cyklovýlet 7.A

V pátek 21.6. 2024 jsme vyrazili na cyklovýlet. Autobusem jsme se nechali vyvézt do Studnic, a odtud se krásnou lesní cestou údolím Malé Hané svezli až ke zřícenině hradu Kuchlov. Po krátké pauze na svačinu nás čekalo největší a nejdelší stoupání do Ruprechtova. Přestože bylo poměrně horko, všichni kopec úspěšně zdolali a těšili se na sjezd do Jedovnic.

V Jedovnicích na nás čekal výborný oběd a také osvěžení v rybníce Olšovci, kterému někteří neodolali.

Návrat do Blanska byl naprosto pohodový. Jeli jsme do Rudice a pak už jen dolů do Blanska. Celkem jsme urazili krásných 35 km. Ze sportovního výkonu máme dobrý pocit, protože jsme to dokázali a dovezli si spoustu zážitků.

• Cesta byla moc hezky vymyšlená a líbila se mi. Nejlepší bylo koupání v Jedovnicích. Cesta mi přišla nenáročná. Alex
  • Cesta byla dobrá. Sice bylo hodně kopců, ale bylo hodně zastávek. Nejlepší zážitek byl, když jsme jeli z kopce dolů. Natálie
  • Cyklovýlet byl dobrej. Cesta byla v poho. Nejlepší bylo, jak jsme jeli z kopce dolů. Jirka
  • Nejlepší byl ten kopec dolů z Klepačova a to, jak jsme lezli na ten hrad. Byli jsme na sebe pyšní. Nela