VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Nahlédnutí do 3. B

Od září se v naší třídě kromě plavání a projektu o Blansku uskutečnila ještě spousta dalších akcí, které jsme si společně užívali.

S chutí jsme tvořili na vánoční jarmark, modelovali a představovali svoje výrobky, proběhlo také pískování s vánočními motivy.

Navštívili jsme Městskou knihovnu, kde jsme opět objevili spoustu zajímavých knih ke čtení. „Tonda Obal na cestách“ se jmenoval projekt na třídění odpadu, se kterým za námi přijely do školy lektorky ze společnosti EKO-KOM, a.s. Zde jsme se dozvěděli také spoustu nových informací.

Samozřejmě nechyběla také pěvecká soutěž „Zlatý slavík“, kterou máme každý rok na podzim. Moc se na ni těšíme, protože můžeme předvést dle vlastního výběru svoje pěvecké a taneční umění.

Nyní se nejvíc těšíme na naši společnou vánoční besídku, na které nechybí dárečky, vánoční povídání, samozřejmě ochutnávka výborného cukroví, které naše maminky (někdy i za naší pomoci) upekly.

Přejeme všem krásné a pohodové Vánoce!