VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Třeťáci poznávají Blansko - 3.A, B

Třeťáci pracují na projektu: Poznávej svoje město. A tak  opustili školní lavice a vydali se na Městský úřad, kde nás přivítala tisková mluvčí paní Mgr. Komárková. Připravila pro nás velice nabitý a zajímavý program.  Jeho částí byla i beseda s panem starostou, návštěva informační kanceláře Blanka a úřadu na náměstí Republiky.

• Po návratu do školy jsme si sdělovali zážitky: ....

• Nejvíc se mi líbilo, že jsem seděl ve velké zasedací místnosti na místě pana starosty.

• Nejlepší byl tajný východ z radnice.

• Líbila se mi kancelář pana starosty.

• Super bylo, že jsem mohli jít na balkon radnice.

• Celé to bylo bezvadné.

• Mně se nejvíc líbilo v obřadní síni.
    (Co se dělo v obřadní síni? Tam proběhla skoro svatba. Našli se dobrovolníci - ženich i nevěsta, oddávající.... a ostatní z toho měli legraci.)

Paní Komárková dětem nabídla možnost vyzkoušet si, jak to probíhá při různých obřadech a dětem se to líbilo. Za to jsme jí poděkovali.

Další cesta za poznáním Blanska se plánuje. Máme se na co těšit.