VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Ohlédnutí za 1. čtvrtletím - 3. A

Už čtvrt roku se třeťáci pilně učí. Ne vždy jsou úkoly snadné a proto jsou děti rády, když je možnost zažít ve škole i netradiční hodiny. Takové, ve kterých se něco nového dozvědí nebo naučí zábavnou formou.  A právě takovou hodinu nám nabídl pan Kozel - tatínek naší spolužačky.

Měli jsme prvouku a povídal nám o myslivosti. Bylo to zajímavé a panu Kozlovi moc děkujeme. V pracovních činnostech jsme vyráběli vánoční baňky na charitativní jarmark. Učíme se, že pomáhat druhým je důležité.

Hodinu čtení jsme strávili ve školní knihovně. Knížky jsme si prohlédli a kdo se i začetl, mohl si knížku vypůjčit. Kdo si chce půjčit knížku, může. Knihovna je pro děti otevřená každý čtvrtek.

V angličtině nás navštívil Američan Bruno. Za celou hodinu nepromluvil česky a procvičil s námi slovíčka, která se zrovna učíme.

Nejlepší je tělocvik: Jezdíme plavat do Boskovic. A když si to zasloužíme, můžeme jezdit na tobogánu.
"Tak to je fakt super" - říkají s úsměvem děti.