VideoPrůvodce Salmovkou

Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Spolužáci kamarádi – 1.C + 8.A

V rámci projektu Spolužáci kamarádi naši třídu 1.C v pátek 8. září navštívila třída 8.A pod vedením paní učitelky Tesařové. Osmáci nás přišli pozdravit, seznámit se a popovídat si s námi.

Na uvítanou si osmáci pro svoje nové malé kamarády připravili vlastnoručně vyrobený dárek, kterým byla krásná barevná papírová květina, uprostřed které se skrýval ještě malý dárek v podobě tužky. Někteří naši prvňáčci zkoušeli ke květinám i čichat, protože vypadaly vskutku jako opravdové. Každého prvňáčka si vybral jeden nebo dva osmáci, kteří je budou pravidelně navštěvovat, povídat si s nimi a pomáhat jim v novém školním prostředí.

Na to, jak vše probíhalo, se můžete podívat v naší fotogalerii.

Žáci 1.C a p. uč. Lucie Kohoutková už se těší na další setkání s 8.A.