VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Prvňáčci se těší na Velikonoce

Ve škole jsme se pustili do práce - vyrobili jsme velikonočního beránka, zajíčka a kuřátko. Nabarvili jsme a ozdobili kraslici, naučili jsme se básničky o jaru a o pomlázce. Také jsme přijali pozvání do blanenského muzea na předvelikonoční program s ukázkami řemesel, výrobou dekorací a zdobením vajíček.

Viděli jsme mnoho krásných ozdůbek a výrobků, dozvěděli jsme se spoustu nového. Koupili jsme drobnosti a perníčky pro své nejmilejší. Odcházeli jsme za zpěvu krásných lidových písní v podání krojovaného ženského sboru s dobrým pocitem, milými zážitky a s radostí z pěkně prožitého dne.

A už se všichni těšíme na nadcházející svátky jara. Také si je užijte!

Skřítkové z 1. B s paní učitelkou Irenou Čepovou