VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

A spali a spali a spali

A když se probudili, nebyla zima. Venku mírně pofukovalo, v noci trochu mžilo. Ale ve třídě, kde z pátku na sobotu malí prvňáčci „bivakovali“, bylo teplo a příjemně. Dosti unavení, ale spokojení, že všechno zvládli, si právě ukázali, že škola může být také místem zajímavých zážitků a dobrodružství. A místy to tak skutečně bylo, hlavně noční stezka za pokladem byla famózní.

Velké poděkování patří všem, kteří se podíleli na zásobování jídlem, cukrovím, ovocem a šampaňským (samozřejmě dětským). Vážně jsme hlady ani žízní netrpěli.

A protentokrát si některé zážitky necháme pro sebe, jsou to naše malá tajemství. Dokázali jsme si, že se nebojíme, že ledacos ustojíme, vyřešíme a zvládneme. Nejsme totiž žádní poseroutkové. Po této noci máme k sobě všichni zase tak nějak blíž…

Skřítci z 1. B, Denisa, Vendy a Irena