VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Práce šlechtí

Poslední lednový čtvrtek byl den jako každý jiný – v rozvrhu máme Tělesnou výchovu, Český jazyk, Matematiku a Pracovní činnosti.

O tom, zda ručičky prvňáčků jsou šikovné, jsme se tentokrát přesvědčili společně při návštěvě cvičné školní kuchyně. Výuka se nám krásně prolínala i tady a my si povídali, spolupracovali, kuchtili, vyráběli, zdobili a tvořili „mini svačinový raut“. Nebylo ruček, které se nepřidaly k dílu. Šikovné děti si připravily svačinku i s nápojem a nakonec po sobě „ručně“ umyly nádobí a kuchyni po svém řádění vzorně uklidily.

Chutnalo nám tak nějak jinak… A nezbyl ani drobeček. Už se těšíme na příští návštěvu, kdy vyzkoušíme i školní šlehač, troubu a myčku.

Na další netradiční hodinu „Pracovních činností“
se těší žáci 1. B i s paní učitelkou Irenou Čepovou   :-)