VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Návštěva v 1. B

Na Mikuláše se u prvňáčků děly věci! Do třídy přišli na návštěvu čerti, andělé a dokonce i sám Mikuláš. Pochválil všechny, jak jsou šikovní. Pak ale zalistoval Knihou hříšníků a zjistil, že někteří z nás by se měli hledět napravit… Málem došlo i na slzičky! Jenomže hodní andílci se dětí zastali a dokonce jim přinesli i nějaké dárečky. Protože prvňáčci dělají dobré skutky, jsou ochotní, kamarádští a pomáhají.

Nakonec to bylo příjemné setkání, za které je třeba poděkovat především našim Spolužákům – kamarádům z 8. B, paní učitelce Renatě Vahalové a paní asistentce Veronice Hladíkové.

Všichni společně všem přejeme příjemně prožitý předvánoční čas.

Irena Čepová