VideoPrůvodce Salmovkou

Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Máme nové kamarády

Naši malí prvňáčci se ve škole pomalu aklimatizují a zvykají si na školu. Díky projektu Spolužáci kamarádi jim to půjde ještě o poznání lépe, protože od 15. 9. mají ve škole nové přátele. Třídu 1. B totiž navštívili žáci z 8. B s paní učitelkou Renatou Vahalovou a paní asistentkou Veronikou Hladíkovou.

Po vzájemném představování a seznamování si každý velký našel svého malého kamaráda, kterému bude nápomocný při jeho prvních krůčcích ve škole. Hodina byla protkána vzájemnými rozhovory, písničkami a dokonce i tanečními kreacemi. Žáci 8. B se tak stali patrony těch nejmenších ve škole – Skřítků z 1. B, které dokonce obdarovali krásnými dárečky. Atmosféra byla více než přátelská - všichni jsme si poslední páteční hodinu náramně užili!

Skřítkové z 1. B a paní učitelka Irena Čepová