VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

První vysvědčení

Tak konečně už je to tady - první vysvědčení. Premiéra, na kterou se těší většina prvňáčků. Děti mají za sebou úvodní pololetí, během kterého začaly číst a psát první slova, počítat, zdokonalily se v kreslení i získaly větší obratnost během oblíbených hodin TV.

A nejen to. Našly spoustu nových kamarádů ve svých třídách i mimo ně. A právě kamarádi z vyšších ročníků pro prvňáčky nachystali zábavné dopoledne v tělocvičně, aby si svůj den náležitě užili. Děti byly rozděleny do skupin a plnily různé úkoly. Na konci je čekala sladká odměna a pak už šup do tříd pro vysvědčení.

Děkujeme našim kamarádům - spolužákům ze 7. A, B a 8. B za krásné dopoledne.

Třídní učitelky prvních tříd