VideoPrůvodce Salmovkou
  Zdravá škola - Základní a Praktická škola Tišnovská 116, Velká Bíteš
   Organizace města - Příspěvkové organizace zřízené městem Blanskem | blansko .cz   Současné město Blansko - Školní zařízení a organizace | blansko.cz

Přespávačka 1.A

Na jedno červnové pondělí jsme se všichni obzvlášť těšili. Čekalo nás naše první společné přespání ve škole. Sešli jsme se v podvečer v naší třídě a těšili se na nové zážitky.

Nejdříve jsme si zasportovali v tělocvičně a ve třídě zahráli spoustu her. Na večeři jsme si objednali pizzu, na které jsme si moc pochutnali. Pak už jen vyčistit zuby a šup do spacáků. Po několika pohádkách jsme začali všichni postupně usínat. Ráno k snídani jsme si pochutnali na dobrůtkách, kterýma nás zásobovali rodiče.

Tímto moc děkujeme všem maminkám i tatínkům za výborné občerstvení, které jsme pojídali ještě druhý den. Těšíme se na přespávačku ve druhé třídě.

Petra Bufková a Jana Procházková