Nabídka obědů pro žáky na distanční výuce

Vážení rodiče,

od pondělí 12. 4. 2021 bude obnoven provoz školní kuchyně společně s možností vydávání obědů pro žáky na distanční výuce.

Obědy budou vydávány těmto žákům výhradně do jídlonosičů. K odběru oběda je nutné mít čip jako v běžném režimu.

Výdej do jídlonosičů, které musí být čisté a nepoškozené, bude probíhat od 13.10 do 13.30 hodin. K odběru obědů je určen boční vchod u jídelny.

V souladu s platnými předpisy je nutné, aby si pro oběd chodili pouze žáci, nikoli jejich rodiče či jiné osoby.

Zájemci o odběr obědů od pondělí 12. 4. se mohou přihlásit přes internet běžným způsobem pomocí školního stravovacího systému nejpozději

do pátku 9. 4. do 10 hodin. V případě dodatečného odhlašování a přihlašování pak vždy den předem nejpozději do 10 hodin.

Věříme, že tato služba pomůže zmírnit alespoň některé z řady těžkostí způsobených epidemiologickou situací a uzavřením škol.

Mgr. Josef Škvařil, ředitel školy