Webmail
EduPage
Školní poradenské pracoviště Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček

Atleti ze Salmovky zlatí

Velkým úspěchem mladších žáků ze ZŠ Salmova skončilo okresní kolo atletické soutěže Pohár rozhlasu. Svými výkony v jednotlivých disciplínách nasbírali nejvíce bodů a zvítězili v konkurenci dvaceti škol.

Dominik Labuť, Lukáš Hanák, Martin Fajmon, David Sitar, Adam Jedlička, Jan a Václav Kopkovi, Alexandre Lai a David Grepl - to jsou jména žáků, kteří výborně reprezentovali naši školu. Vedle skvělých individuálních výkonů (Jedlička 142 cm ve skoku vysokém, Labuť 2. a Hanák 3. místo v běhu na 60 m, hod míčkem Sitar a Fajmon 3. a 4. místo) podtrhlo zisk zlatých medailí a poháru také vítězství ve štafetě 4x60 m. Mladší dívky skončily na stříbrném stupínku (podrobnosti v jiném článku). Sport má prostě na Salmovce zelenou a na nadšení a výsledcích dětí je to vidět.