Mladší dívky v okrskovém finále florbalu!

Dne 21. 10. 2022 se v Blansku na hale Údolní pořádalo okrskové finále mladších dívek ve florbalu základních škol. Tohoto finále se také účastnila naše děvčata ze šestých a sedmých tříd.

Celkem se tohoto turnaje zúčastnilo šest škol a první tři umístěné týmy si zajistily postup do okresního finále.

Celý turnaj jsme hráli ve výborném tempu s aktivním útokem, plno střelami na branku soupeře a zabezpečenou obranou. Díky tomuto jsme získali dvě vítězství ve skupině stejným výsledkem 5:0, a to proti Základní škole TGM Blansko a ZŠ Olešnici. Tímto jsme si zajistili přímý postup do semifinálového boje.

V semifinále jsme nastoupili proti Rájci - Jestřebí. V napínavém utkaní, kdy jsme většinu utkaní byli aktivnější, nás malá chybička na konci druhé půle stála vítězství a my Rájci – Jestřebí podlehli 1:2.

To pro nás znamenalo poprat se o třetí postupovou pozici se Základní školou z Opatovic. Nutností bylo zapomenout na hořký konec ze semifinálového utkání, který nám ležel v hlavě. To se našim děvčatům povedlo na výbornou a soupeře přehrály 3:0. Tímto vítězstvím jsme si zajistili postup na okresní florbalové finále.

Trenér: Štěpán Havlíček

Podzimní dílna