Dopravní soutěž mladých cyklistů, 11. 5. 2023

Na naší škole je každoročně pořádáno okresní kolo Dopravní soutěže mladých cyklistů, do které se mohou zapojit žáci 4. – 9. tříd.

Letos nás velice úspěšně reprezentovala 2 družstva.

V mladší kategorii se z bronzových medailí radovali Evelína Odehnalová a Vojtěch Vyskočil z 5. A a Zuzana Němcová a Filip Řehák ze 4. B.

Ve starší kategorii nás reprezentovali Marie Bartošová, Tomáš Odehnal a Alexandr Sedlák ze 7. A a Romana Mezerová z 9. B. Jejich radost byla ještě větší, neboť si odnesli stříbrné medaile.

Největším úspěchem bylo získání ceny pro nejlepší jednotlivce. Tuto cenu získala Romana Mezerová.

Všem soutěžícím gratuluji k pěknému umístění a děkuji za vzornou reprezentaci školy.

Nutno dodat, že úsilí vynaložené při přípravě na tuto nelehkou soutěž stálo určitě za to. Medaile, poháry a věcné ceny jsou jistě krásnou odměnou.

Děkuji také žákům a učitelům, kteří pomáhali s organizací soutěže.

Renata Němcová

Pořadí družstva mladší