Podzim v 1. C

Během prvních týdnů školní docházky jsme se naučili spoustu nového. Už víme, jak to ve škole chodí, poznáváme první písmena, počítáme, zkoušíme mluvit anglicky, cvičíme a tancujeme. Vše je to veliká zábava. Nebojíme se chybovat, víme, že i kamarádka chyba nás učí.

Rozvíjíme své kompetence, stmelujeme kolektiv, je nás 22 kamarádů = týmových hráčů, připomínáme si pravidla třídy.

Ve škole nám pomáhají parťáci z 8.B, kteří nás navštěvují v rámci projektu Spolužáci kamarádi.

I v podzimních měsících chodíme s dětmi ven do přírody, kde se učíme, povídáme si, poznáváme přírodu, sbíráme přírodniny. Využíváme je ve výtvarné výchově, pracovních činnostech nebo matematice. Tyto tvořivé činnosti žáky velmi baví a těší.

Paní učitelky