O nás
Kontakty
Úřední deska
Dokumenty školy
Kalendář akcí
Události
Výuka
Školní jídelna
Školní družina
Archiv
VideoPruvodce Salmovkou
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
ZDRAVÁ ŠKOLA - ŠKOLA PRO ŽIVOT
Škola podporující zdraví. Žádost o přijetí - přestup na Salmovku
TOPlist
 
eduroam
 
SmartClass+
 
 
 
Webmail
 
EduPage
Školní poradenské pracoviště Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček

Den dětí ve 4. A

  • Ve středu 1. 6. jsme si vyzkoušeli učit místo učitele. Neučili všichni, ale jen ti, kteří chtěli. Zabralo nám to dvě hodiny. Moc mě to bavilo, ale já jsem neučil, protože jsem nevěděl co a s kým.
  • Já a můj kamarád Matyáš Simčo jsme se rozhodli, že si zkusíme učit místo paní učitelky.
  • Když na nás přišla řada, byl jsem trošku nervózní. Na koberec jsme rozházeli obálky s napsanými příklady. Žáci je měli za úkol vypočítat. Potom si stoupli do řady, kdo měl správně vypočítaný příklad, tak za odměnu dostal bonbón. Mohli jsme ale udělat více příkladů, aby měl každý více bonbónů.
  • Jako první šli dva kluci, kteří si připravili matematiku. Vypadalo to, že to neměli dost připravené a byla to nuda.
  • Líbil se mi AZ- kvíz, protože mi přišel hodně zábavný. Saša s Michalem vymysleli super otázky na naše učivo. Asi to zabralo hodně času, aby někdo něco takového připravil. Já s kamarádkou jsme učili Čj. Docela mě bavilo se stát na chvíli učitelem, i když…někdy to bylo těžké. Ale i tak mě to moc bavilo, bylo to super. Připravili jsme si aktivitu MĚSTO, JMÉNO, ZVÍŘE, ROSTLINA.
  • Byla to skvělá zkušenost. Já sama jsem se spolužákem připravila AZ-kvíz. Byli jsme přísní učitelé. Nebylo to jednoduché, spousta žáků zlobila a někteří to i kazili, ale jinak to bylo moc super. I ostatním se to povedlo! Není lehké být učitelem. Plyne z toho i ponaučení – nezlobte paní učitelky nebo učitele.

 

Fotogalerie