Jak jsme vyráběli anděly ve 4. A

• Dělali jsme andělíčky z papíru. Zdobili jsme si je třpytkami a roztřapenými křídly. Byla to superužitečná zábava a já jsem si ho dal na vánoční poličku.
  • Bylo to zábavné, protože jsme vyráběli z papíru a já rád vyrábím. Nejtěžší bylo vystřihnout kolem hlavy, abychom neustřihli andílkovi hlavu. Ale všechno se mi povedlo, takže dobrý. Hodně mě bavilo potahovat po andělovi třpytky. Je to hezká věc a teď je na mém okně.
  • Andílky jsme dělali, abychom se naladili na vánoční atmosféru a abychom potěšili maminku a tatínka. Moc nás to bavilo. Zkuste si to také vyrobit, je to krásná ozdoba, zvlášť když se už blíží Vánoce.
  • Anděl byl těžko - lehký. Udělat ho, mi trvalo hodně dlouho. Byla to zábava třpytit třpytkami. Anděl vypadal nádherně.
  • Při výrobě jsme si museli dávat pozor, aby anděl dobře stál. Několikrát jsme mu nastřihli sukni až pod křídla.
  • Také jsme dělali andílka ze včelího vosku a ten byl moc voňavý. Byl na špejli a byl moc křehký, ale byl moc krásný.
  • Anděla jsem si dala doma před světlo a večer ten anděl svítí, protože je před tou lampou. Ještě jsme vyráběli anděla z vosku. Toho jsem zabalila do balicího papíru a když přišla máma z práce, tak si ho rozbalila.