Zážitky 1. C

Když je škola zároveň i zábava, je to určitě báječné. Své o tom ví děti z 1.C. Nejen učení, ale i spousta zážitků se svými kamarády je provázela celý školní rok.

Oslavili jsme Den dětí, začali jsme psát perem, nezapomněli jsme popřát maminkám a tatínkům k svátku, vyhráli jsme ve výtvarné soutěži. Byli jsme na výletě na Panoramě, kde nám po cestě naši kamarádi ze třetí třídy nachystali úžasnou stopovanou. Spali jsme ve škole, hledali poklad, zvládli stezku odvahy, rozloučili se s našimi milými osmáky a mnoho dalšího.

K vysvědčení čekají na děti zábavné prázdninové deníčky a speciální karta od paní učitelky se slovním hodnocením. První opravdové vysvědčení určitě oslavíme, užijeme si prázdniny a ve druhé třídě se opět budeme těšit na nové zážitky.

Krásné léto!