Přípravné třídy a domácí výuka

Kdo by si myslel, že naši nejmenší skoro školáčci během nucených prázdnin zaháleli, toho teď možná překvapíme.

Neučili se sice psát, ale ruku a prstíky trénovali při různých grafomotorických cvičeních, vykreslování nebo tvoření. Neučili se sice číst, ale oči, uši, paměť a vyjadřování procvičovali třeba při hledání rozdílů, slabikování, rozlišování hlásek ve slově a naučili se dokonce i dvě básničky. Neučili se sice plus a minus, ale vyjmenovat číselnou řadu 1 -10 už teď zvládají na jedničku, názvy základních geometrických tvarů už umí skoro všichni, kde je víc a kde je míň, to poznají také bez problémů. Neučili se sice z učebnice Prvouky, ale poznávali přímo v přírodě a z nasbíraných pokladů pak zvládli poskládat třeba svoje jméno. Zadané úkoly plnili dle milých vzkazů od rodičů s nadšením a úsměvem.

A my vám, milá mámo, milý táto, moc děkujeme za spolupráci a perfektní komunikaci. My teď ve škole budeme opět pilně trénovat, aby se splnil náš motivační pokřik:

Hej, hej, hej, prvňáčci z nás budou neeeej   :-)