Letní vzdělávací kempy na Salmovce odstartovaly

Po školním roce poznamenaném koronavirovými opatřeními a distanční výukou nastal čas prázdnin. Na základě loňských zkušeností se i letos naše škola zapojila do organizace letních příměstských táborů pro mladší žáky.

Ve spolupráci s o.p.s. Věda nás baví se nám podařilo vyjednat realizaci šesti turnusů Letních vzdělávacích kempů pro děti ve formě příměstského tábora, kterých se zúčastní celkem 90 dětí. Zájem byl i letos velký a nabídnuté termíny byly zaplněny přihlášenými účastníky ještě před koncem školního roku.

Akce je dotována MŠMT a týdenní pobyt včetně vstupenek, jízdného apod. je pro děti zdarma.

Program bude zahrnovat výlety, exkurze, pokusy, hry a soutěže. Denně je zajištěno také stravování ve formě oběda i svačin. Vedoucími táborů jsou pedagogičtí pracovníci naší školy. Věříme, že tato aktivita pomůže i rodičům k zajištění vhodné náplně volného času dětí.

Přejeme všem účastníkům, aby se jejich letní tábory vydařily na výbornou a všichni společně prožili spoustu krásných prázdninových dobrodružství!

Přehled termínů letních vzdělávacích kempů (příměstských táborů)

12. 7. – 16. 7.
Salmova 17 Blansko (1. ročník), vedoucí Mgr. Irena Čepová, Mgr. Kamila Nejezchlebová

Salmova 17 Blansko (IV. A), vedoucí Mgr. Renata Němcová, Mgr. Soňa Havlenová