Vojtěch Vladík

Vojta je úplně normální kluk. Po celou dobu školní docházky dosahoval výborných studijních výsledků a to i díky vlastnostem jako je zodpovědnost či pracovitost. Mezi spolužáky je oblíbený pro svou kamarádskou povahu, ochotu vždy pomoci, který nezná slova „nemám čas“, „nemůžu“. Svým vystupováním a jednáním si získal na svou stranu i učitelský sbor.

Během docházky se zapojil do práce školního parlamentu, kde v posledním roce byl jeho předsedou. Mezi jeho oblíbené předměty patřil vždy dějepis a fyzika. Získané znalosti využil také v mnoha soutěžích jako je dopravní, technická nebo dějepisná olympiáda. Právě v první a poslední jmenované dosáhl i největších úspěchů. Jako člen družstva získal 3. místo v okrese v dopravní soutěži a v letošním roce i přes nepříznivou situaci, kdy musel pracovat hlavně sám a na dálku, také 3. místo v Dějepisné olympiádě.

Kromě studia má i mnoho zájmů a volnočasových aktivit. Je to četba knih a filmová tvorba z oblasti sci-fi, fantasy nebo s válečnou tematikou. Věnuje se hře na klávesy a kontrabas, navštěvuje Skaut a do loňska hrál i baseball. Velmi ho baví i deskové hry.

Po skončení základní školy bude studovat na gymnáziu v Blansku a po jeho absolvování by rád pokračoval ve studiu na nějaké technicky zaměřené vysoké škole.