EduPage

Webmail
Školní poradenské pracoviště Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček

Valča Krejčířová

Valča je velmi všestranná žákyně. Během celé školní docházky měla samé jedničky. Velmi často to byla právě Valča, která třídu zachránila během vyučování, když nikdo nereagoval na otázku položenou učitelem.

Mezi spolužáky je oblíbená, na nikoho se nepovyšuje a má velmi pěkné vystupování. Slovy jedné spolužačky: „ Je to úžasná holčina s dobrým srdcem, pomůže s úsměvem a nebojí se říct svůj názor.“ Také učitelé se na Valču vždy mohli spolehnout. Pokud dostala úkol, vždy si mohli být jisti na 100%, že bude splněn.

Mezi Valčiny oblíbené předměty patří AJ, D, a Vv. Největších úspěchů však dosáhla v jiných oblastech. V době před Covidem úspěšně reprezentovala školu na poli sportovním – 2. místo v okrese s družstvem ve vybíjené nebo 4. místo v hodu míčkem na Poháru rozhlasu. Soutěžila i v dějepisné olympiádě, v Pythagoriádě nebo se zúčastnila recitačních přehlídek. V letošním roce obsadila 3. místo v okresním kole Olympiády z Čj.

Ve volném čase sportuje – hraje baseball za Olympii Blansko, kde jako družstvo žákyň vyhráli 2. nejvyšší soutěž za rok 2018. Také velmi ráda čte, dokáže během měsíce přečíst i 4 knížky. Ráda píše, kreslí, různě tvoří, zajímá se o historii, módu a interiérový design.

Od příštího školního roku začne studovat na Gymnáziu Blansko a po ukončení by se ráda věnovala nějakému oboru zaměřenému na literaturu nebo na zmiňovaný design.