Ve zdravém těle zdravý vzduch

Doba, kdy jsme nesměli ve škole cvičit, již naštěstí pominula. V závěru školního roku si však obě první třídy na ZŠ Salmova nedostatek pohybu bohatě vynahradily. FK Blansko pro ně totiž připravilo dopoledne plné sportu, kde si všichni mohli pěkně protáhnout kostru. Veselou hru Na ocásky, střelbu na bránu, překážkovou dráhu, fotbálek i další aktivity si všichni náramně užili. Dětské rozzářené obličeje svědčily o velké spokojenosti a odměnou všem byla nejenom příjemná sprcha z vodních rozstřikovačů, ale i sladkosti, ovoce, nápoje, které si všichni za své sportovní úsilí zcela jistě zasloužili.

Díky organizátorům za super akci! Mladých a nadějných sportovců tam bylo plné hřiště, takže možná dostane FK Blansko v brzké době posilu. Protože nejenom učením a uměním živ je člověk, také pohyb, sport a hlavně sportovní chování šlechtí a zoceluje člověka.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť!

Irena Čepová