1. B na indiánské stezce

Prázdniny už jsou dávno minulostí a před nedávnem všechny základní školy přivítaly kromě již zkušenějších žáků i nováčky. Malí prvňáčci tak usedli poprvé do školních lavic a začali psát ve své knize života novou kapitolu. Do naší 1. B je o prvním školním dnu doprovodili rodiče. Děti všechny mile překvapily - krásně zpívaly, bystře odpovídaly, dokonce i celou větou. Většina z nich se nestyděla a mluvila pěkně nahlas. Nakreslily také moc pěkný obrázek. Každý trénoval svoji novou značku a někdo přidal i malý bonus pro paní učitelku, jako dárek pro vzpomínku na 1. září.

Již v prvních dvou týdnech je vidět, že jsou z nich opravdoví školáci. Škola hrou je baví a všechno nové poznávají rádi a se skutečným elánem. Je radost vidět děti, které pracují s nefalšovaným nadšením. Každý den se něco nového rodí a každý den je pro nás všechny malým překvapením. Poznáváme nové prostředí, nové přátele, získáváme nové zážitky. Nejlépe se učíme hrou, a cestou za dobrodružstvím se seznamujeme se vším, co pro nás dosud bylo tak trochu tabu.

Ať se nám všem daří, kamarádi na indiánské stezce i mimo ni. Snad budeme jedna velká, dobrá a silná parta, kde jeden podpoří druhého.

Hawk!

Irena Čepová