O nás
Kontakty
Úřední deska
Dokumenty školy
Kalendář akcí
Události
Výuka
Školní jídelna
Školní družina
Archiv
VideoPruvodce Salmovkou
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
ZDRAVÁ ŠKOLA - ŠKOLA PRO ŽIVOT
Škola podporující zdraví. Žádost o přijetí - přestup na Salmovku eduroam
Aktivní škola.
TOPlist
Děkujeme
Město Blansko
Městská knihovna Blansko
EduPage
 
Webmail
SmartClass+
Školní poradenské pracoviště Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček

Prázdninové rekonstrukce v plném proudu

Kdo by se domníval, že prostory školy o prázdninách osiřely, ten se mýlí. Již od 30. června žáky vystřídali řemeslníci, aby se pustili do rekonstrukcí a oprav, jejichž cílem je, aby naše škola v září byla zase o něco lepší a novější.

Prázdninové rekonstrukce tak navazují na opravy, které začaly již v době omezeného provozu způsobeného uzavřením škol v době karanténních opatření. Na jaře byla realizována výměna podlahových krytin ve dvou učebnách pavilonu B společně s další etapou výměny osvětlení na chodbách. Aktuálně probíhá rekonstrukce toalet a navazujících kanalizačních a vodovodních sítí v pavilonu B. V nedávných dnech byla dokončena rekonstrukce dvou schodišť v pavilonu A. Rozsáhlá výměna podlahových krytin ve vestibulu a na chodbě pavilonu A se uskuteční v průběhu měsíce srpna.

Souběžně probíhá malování, natírání, drobné opravy...V době prázdnin tedy škola žije každodenním čilým stavebním ruchem tak, aby v září bylo pro žáky vše vzorně připraveno a v hezkém prostředí šla dětem školní práce lépe od ruky!

 

Fotogalerie