Jak jsme přivítali sv. Martina

V neděli 13.11 2022 jsme doprovodili svatomartinskou družinu v slavnostním historickém průvodu Blanskem.
K našemu žlutému kostýmu jsme si vystřihli korunky, podle kterých jsme se v davu snadno našli. Vážíme si toho, že se k nám přidalo i hodně rodičů, se kterými jsme se tak měli možnost pozdravit osobně i mimo naše školní prostory. Procházeli jsme centrem města z ulice Svatopluka Čecha až do zámeckého parku. Mávali jsme při tom divákům a zdravili starší spolužáky i kamarády, kteří se přišli na tuto již tradiční atrakci také podívat. Sv. Martin nám naštěstí přinesl slunečné počasí a po příchodu do zámeckého parku se pak velká část dětí s rodiči ještě zúčastnila dalšího programu městských oslav.