Pohár krále Jiřího z Kunštátu

Dne 1. 6. se žáci prvního stupně zúčastnili atletických závodů "Pohár krále Jiřího z Kunštátu". Děti závodily v čtyřboji - skok daleký, hod kriketovým míčkem, sprint 50 m, běh 400 nebo 600 metrů dle kategorie a ve štafetě.

V mladší kategorii (2., 3. třída) nás skvěle reprezentovali: Zuzana Němcová, Filip Řehák, Nicolas Oláh, Luboš Klimeš, Emma Vrtělová, Lea Krátká. Vybojovali pro naši školu celkové 3. místo. Emma si ještě odvezla kov nejcennější, zlatou medaili ze skoku dalekého.

Za starší kategorii (4., 5. třída) nás reprezentovali: Anna Brázdová, Tereza Pantůčková, Natálie Hrazdírová, David Grepl a Jan Jakš. Anna si odvezla dva cenné kovy, zlato ze skoku dalekého a stříbro z hodu, David získal stříbro taktéž v hodu kriketovým míčkem.

Ani tato krásná umístění ovšem nestačila na celkové umístění na bedně. Kromě medailí a poháru jsme si odvezli i spoustu krásných sportovních zážitků.

Leona Krejčířová a Tereza Tronečková