Výlet na rozhlednu

V sobotu 11. 6. 2022 jsme vyrazili s některými odvážnými žáky a rodiči, na rozhlednu do Veselice.

Děti dostaly jasné instrukce: vzít si s sebou špekáček, dobré boty a hlavně skvělou náladu! Vyšli jsme v 9:00 ráno od školy a čekala nás dlouhá cesta. Na trase děti plnily úkoly – stavění domečků, které byly opravdu originální, poznávání stromů anebo výroba rámečků ze dřeva. Brodili jsme se bahnem, protože v pátek pršelo a taky jsme se tak trošku smažili na slunci, které vyloženě peklo. Modrá obloha bez mráčků – počasí nám vyšlo! V cíli, kam všichni – ač trošku žízniví, dorazili. Bylo možné vyjít na vrcholek rozhledny a podívat se na kraj a také opéct buřta. Na ten se všichni od začátku cesty moc těšili.

Byla to báječně strávená sobota v přírodě. Snad vyrazíme v příštím školním roce znovu.