O nás
Kontakty
Úřední deska
Dokumenty školy
Kalendář akcí
Události
Výuka
Školní jídelna
Školní družina
Archiv
VideoPruvodce Salmovkou
Základní škola a Mateřská škola Blansko, Salmova 17
ZDRAVÁ ŠKOLA - ŠKOLA PRO ŽIVOT
Škola podporující zdraví. Žádost o přijetí - přestup na Salmovku
TOPlist
 
eduroam
 
SmartClass+
 
 
 
Webmail
 
EduPage
Školní poradenské pracoviště Domů ZŠ Dolní Lhota MŠ Dolní Lhota Jídelníček

"Pohádková zvířátka" a tvoření v družině

V pondělí 2. 5. 2022 k nám do tělocvičny dorazila zvířátka! Kolik jich bylo? No počítali jsme je a bylo jich...opravdu hodně!

S edukačním a zážitkovým představením "Pohádková zvířátka" nás z pražského cirkusu JOO přijel navštívit pan Bajíček. Jeho malí svěřenci (hrdličky, korely, zebřička, chameleoni, králík, opička i čivavy) předvedli své naučené kousky a děti si je směly pohladit. Jeden pejsek dokonce i zatancoval, to byla legrace! Děti se dozvěděly různé zajímavé informace, třeba že chameleon se zbarvuje podle svých emocí; u nás se naštěstí cítil dobře - zelenohnědě. Vystoupení se všem moc líbilo, máme na co vzpomínat a vypadá to, že by si teď třeba toho chameleona, čivavu nebo aspoň opičku přálo mít doma každé dítě z družiny!

Fotogalerie
 
Na závěr ještě posíláme malou ukázku života v družině napříč odděleními. Opět se hojně výtvarně tvořilo: na nástěnkách se objevili ptáčci, ovečky, květiny a na konci dubna nám tam přistálo plno pohádkových čarodějnic. Doufáme, že se jich nikdo nebude bát, a naopak všem vykouzlí úsměv na rtech.
Fotogalerie