Den dětí v družině

U nás v družině dbáme na dobré vztahy mezi dětmi. Učíme se týmové spolupráci, říkáme si, že je důležité si pomáhat, když někomu něco zatím nejde. Jenže jsme zjistili, že našim dětem jde opravdu asi všechno.

Tak třeba Viktorka, Melanka, Nikolka a Anetka si natrénovaly choreografie hned na tři populární písně a zatancovaly je na školním hřišti na Den dětí ostatním kamarádům. A další holky a kluci se dali do nacvičování divadelní scénky na motivy pohádky Zvířátka a loupežníci, jen v trochu pozměněné verzi. Díky nevídanému dramatickému nadání malých herců jsme se při představení opravdu královsky pobavili. Zvláštní pozornost zaslouží výkon moderátora alias novináře Šimona a jeho asistenta Mirka alias cirkusového krotitele Kruťáčka, kteří dodali naší hře zcela nový rozměr.

Potom jsme vyrazili na přehradu, abychom si koupili nanuky. To byla dobrota! Pohráli jsme si tam na hřišti a zakončili tak společně náš slavnostní družinový Den dětí.