Pro rodiče - FAQ

Když dítě zapomene doma čip na odběr oběda, může dostat ten den oběd?

Ano oběd mu bude vydán. Musí učitelské službě ve školní jídelně toto nahlásit a zapsat se do sešitu u výdejního okénka. Oběd mu bude odečten z účtu manuálně vedoucí stravování.

Co dělat v případě ztráty čipu na oběd.

Je nutné zajít do školní kuchyně za vedoucí stravování, ta ztracený čip zablokuje a prodá dítěti za 100,- Kč nový čip.

Můžeme zapsat dítě na Vaši školu i v případě, že je zařazeno do jiné spádové oblasti?

Ano, každý rodič má právo si vybrat školu ve městě podle své volby. Na škole, která je školou spádovou, má vždy zajištěno umístění.

Kdy je možné si vyzvednout dítě ze školní družiny.

Školní družina pracuje podle programu a většinou mezi 13.00 a 14.30 mají aktivity, kdy jsou děti mimo budovu. V tomto čase to není nejvhodnější, ale po předchozí dohodě s vychovatelkou je možno dítě vyzvednout i v tomto čase.