Prohlášení o přístupnosti

Tento web je vytvořen s respektem k pravidlům přístupnosti a bezbariérovosti tak, aby splňoval všechny zásady přístupnosti dle platných legislativních norem a technologických standardů.

Uveřejňované informace jsou publikovány s využitím stylového předpisu CSS, ale jsou bez omezení k dispozici i s vypnutými styly.

Výše uvedené prohlášení se netýká webových stránek jiných subjektů, na které tento web odkazuje.

Některé publikované informace jsou na portálu dostupné v newebových formátech a to zejména tam, kde je to vhodné s ohledem na uživatelský komfort. Dále se může jednat o případy, ve kterých se předpokládá častější stahování souboru a následná práce s ním v off-line režimu. Takové informace jsou publikovány ve formátu PDF nebo ve formátech Microsoft Office.