Zůstáváme v kontaktu

Prvotní nadšení menších dětí z toho, že nebudou chodit do školy za několik dní vystřídal smutek nad tím, že nemohou být se svými kamarády. S paní učitelkou jsou sice v kontaktu s využitím emailu a pomocí rodičů, ale to není ono. Hledáme proto způsoby, jak to změnit a posunout k lepšímu. Možností je celá řada, tak je jen otázkou času, kdy se to zlepší, a najdeme cesty, jak zprostředkovat výuku on line i pro menší děti.

Těší nás, že děti myslí na své spolužáky, ale i na své paní učitelky a také to dokazují.

Jak? Především plní zadané úkoly, ale také nám píší dopisy, posílají pozdravy a fotky, některé nadšené děti se pouštějí i do dobrovolných úkolů a dokonce i posílají roušky a od rodičů přišlo také přání ke Dni učitelů.

Úžasné! V této těžké době tak milé. Od dětí i od rodičů. Moc si toho vážíme a všem děkujeme.

A hlavně myslíme na neskromné přání: „Ať už je to za námi a sejdeme se ve zdraví ve ŠKOLE.“