Olešnice 2020

Před jarními prázdninami jsme si užili báječné lyžování v Olešnici. Na svahu předvádělo svoje lyžařské dovednosti 70 malých lyžařů. I když nám zpočátku počasí nepřálo, od úterka nám svítilo sluníčko, a tak se všichni naučili lyžovat a jezdit na vleku. Byli jsme prostě super tým ze Salmovky.

Děkujeme báječným instruktorům Zdeňku Doleželovi, Jaroslavu Krejčířovi, Romanu Matalovi, Soně Havlenové, Daně Rybářové, Renatě Vahalové a Jitce Matalové za skvělé vedení družstev, báječné lyžování a za to, že jsme všichni zvládli kurz bez úrazu a s úsměvem na tváři.

Děkujeme i všem pomocníkům z řad rodičů, kteří nám vydatně pomáhali při obouvání, prvních obloučcích začátečníků i ve družstvech.

Díky všem a příští rok zase na lyžích ahoj.      Ať to frčí!!

Dana Rybářová

• V Olešnici jsem se nejdřív trochu bál. Ale pak jsem si zvykl. Jezdil jsem tam jako drak!
    Vojtěch V.
  • V Olešnici se mi moc líbilo. Nejvíce ty hodné učitelky a učitelé a hodní žáci. Marie K.
  • Líbilo se mi, že jsme mohli skákat na skokánku. A jak jsme dostali medaile. A jak jsme byli v hospodě. Moc se mi tam líbilo. Anna B.
  • Bylo to tam super. Lyžovali jsme, jezdili na skokánku a dostali jsme medaile. Tereza P.
  • Poprvé jsem lyžovala a hodně mě to bavilo. Jezdili jsme na kotvě. Za čtyři dny jsem se naučila lyžovat. Katka N.
  • 10. února jsme se sešli u školy a jeli jsme autobusem do Olešnice na lyžák. Byl jsem v týmu s Filipem, Davidem a s různými dalšími kamarády. Líbilo se mi, že jsme hráli slalom s koulováním. Přesto, že jsem občas padal, přesto se mi to líbilo. Filip F.
  • Učili jsme se lyžovat, a taky jsme měli zábavu. Dělali jsme slalom a závod. Bylo to tam super. Michal H.
  • Ráno jsme se sešli u školy. Dali jsme si věci do autobusu. Jeli jsme do Olešnice. Když jsme se přezuli, šli jsme na sjezdovku a lyžovali jsme. Šli jsme si něco koupit. Bylo to vážně super. Poslední den jsme dostali medaile. Filip V.
  • V pondělí začalo pršet, tak jsme jeli dřív do školy. Ve čtvrtek jsem jela poprvé na kotvě. Moc jsem si to užila. Oyun  U.
  • Hrozně se mi to líbilo. Jezdili jsme závody. Udělali jsme branky z hůlek a podjížděli jsme je. Adam J.
  • V pondělí to bylo nejhorší, protože hrozně pršelo. Ostatní dny bylo krásně. Líbily se mi koloběžkové závody na jedné lyži. Bylo to super. Aneta U.
  • Nejvíce se nám na lyžování líbil lidský slalom. Jezdili jsme „letadélko“ a vozili „pivo“. Aneta Ž.
  • V pondělí hodně pršelo. Od úterý už bylo hezky. Moc jsem si to užil!! Lukáš H.
  • Ráda lyžuji. Užila jsem si hodně zábavy. Olešnice je super. Jezdili jsme na vleku.  Trénovali jsme „Hlazení pejska“ .  Evelína O.
  • Jezdili jsme lyžovat do Olešnice. Nejlepší bylo, jak jsme jezdili slalomy. A taky jsme jezdili hada. Eliška V.
  • Mně se v Olešnici líbilo, že jsme jeli na skokánku. A že jsme si mohli kupovat jídlo.  A že jsme měli paní učitelku Havlenovou. Natálka H.
  • V úterý jsme jezdili živý slalom. Mají tam dobré jídlo. Jezdili jsme i hada. Jan K.
  • Mně se líbilo, že každý uměl lyžovat. Ale první den nebylo hezky, pršelo a padaly kroupy. A druhý den už bylo hezky. Ráno nebylo moc lidí.  Adam H.