Poslední dny školního roku v 5. B

Našim úkolem bylo vyrobit pomůcku do matematiky, abychom si mohli lépe procvičit reálné životní situace, ve kterých musíme zapojit naši představivost i logické uvažování. Zároveň šlo o pomůcku do češtiny, abychom si lépe procvičili obtížné učivo – podmiňovací způsob.

Vyráběli jsme POKOJÍČEK z krabice od bot. Zcela dle své fantazie a dostupného materiálu. Nakonec většina vyrobila celý byt, včetně terasy s bazénem a okrasné zahrady.

• Bavilo nás to. Udělali jsme 4 pokoje ze dvou krabic.
  • Mě bavilo, že jsem po dlouhé době mohla spolupracovat s Natkou a Stelou. Bylo to super. Přinesla jsem postavičky králíčků.
  • U vyrábění jsme se občas hádaly, ale bavila mě výroba detailů.
  • Bylo super rozvíjet svoji představivost a fantazii. Byla to zábava lepit minikousíčky.
  • Mě bavilo vyzkoušet si ruční práci s malými předměty a přesnost.
  • Bylo zábavné a zajímavé dívat se, co každý vymyslel.
  • Mě bavilo, jak jsem vyráběla dětský pokoj. Nejvíc se mi povedl playstation, ale nepovedla se mi pohovka v obýváku.