III.B na škole v přírodě

V pondělí 3. 2. 2020 jsme jeli se třídou na školu v přírodě do Soběšic. Všichni jsme si to moc užili. Hráli jsme tam spoustu zábavných her. Byli jsme tam do čtvrtka. Ve středu jsme byli na tříhodinovém výletě. V pondělí večer jsme měli stezku odvahy. V úterý jsme se dívali na filmy o zvířatech v zimě a dělali jablka v karamelu. Ve čtvrtek jsme se rozloučili a jeli do Blanska ke škole. Po příjezdu ze školy v přírodě si nás vyzvedli rodiče.

Helena Nesrovnalová

Na škole v přírodě jsme dělali jablka v karamelu nebo jsme měli stezku odvahy. Taky tam moc dobře vařili. Ve středu jsme byli na tříhodinovém výletu. Měli jsme ranní protažení. Hráli jsme dobré hry a hodně jsme se naučili. Byli polední a večerní klidy. Taky jsme byli hodně venku. Vyráběli jsme krmítka, záložky a hudební nástroje drhla. Za celý pobyt tam s námi byla Verča a Kuba. Bylo to super.

Zuzana Vladíková

Ve středisku Lipka jsme si to moc užili. Nejvíce se mně líbilo opékání jablek v karamelu. Dozvěděli jsme se nové informace o přírodě.

Filip Halámek

V pondělí 3. 2. jsme jeli na školu v přírodě. Hráli jsme různé hry. Večer jsme šli na stezku odvahy. Druhý den jsme dělali jablka v karamelu, zjišťovali názvy ptáků a dělali jsme vaky. Třetí den jsme šli na dlouhý výlet, odpoledne jsme vyráběli hudební nástroje a záložky. Bylo to moc fajn, všichni jsme si psali také deníky.

Sára Nikolová

Se školou jsme byli na škole v přírodě v Soběšicích. Byli jsme tam čtyři dny. Na pokoji jsem spal s Filipem a Matyášem. Vařili zde moc chutná jídla. Poznal jsem tady nové vedoucí - Jakuba, Jardy a Verču. Bylo to s nimi moc fajn. Učili nás o přírodě formou her. Jarda byl odborník na les, s Kubou jsme řezali dřevo, Verča vařila s holkami. Hráli jsme spoustu her a měli jsme dílničky. Bylo to zde super, škoda, že jsme nemohli zůstat déle. Uteklo to rychle. Určitě bych se sem chtěl zase vrátit.

David Grepl