Turnaj v přehazované

26. a 27. března se konal turnaj v přehazované mladších a starších dívek.  Mladší dívky bojovaly ve složení- Linda Manoušková, Valentina Krejčířová, Nela Procházková, Kamila Kolářová, Julie Matušková, Klára Vlachová, Anna Šťávová, Adéla Strýčková, Elen Pernicová. Po úvodním prohraném utkání s boskovickou školou Sušilova si dívky dvěma vítězstvími nad Benešovem a Adamovem vybojovaly 3. místo ve skupině, to ale na postup nestačilo.

Starší dívky bojovaly ve složení - Martina Titlová, Zuzana Pavloňová, Kateřina Vranová, Lucie Hrazdírová, Natálie Dvořáková, Petra Wutková, Emílie Bušová, Radmila Bušová, Nikola Manová. Velmi statečně se naše dívky držely, na hřišti nechaly vše, ale bohužel nevybojovaly ani jediné vítězství, a proto nezískaly tolik očekávaný postup.

Nicméně všechny si zaslouží velkou pochvalu za příkladnou reprezentaci naší školy a fair play chování na hřišti.